Home » Sex Hikaye » Arkadaşımın Eşini Dertleşirken Kaydım

Arkadaşımın Eşini Dertleşirken Kaydım

Her yerde bir dostumun olması gittiğim yerlerde yalnız kalmamı engelliyor. Bazen dostluklarımın tadı lezzeti çok farklı oluyor. İş gereği gittiğim şehirde eşimin akrabalarından birisi vardı. Akşam gezmeye çıktığımızda yolda karşılaştık. Aynı zamanda geçişte aynı yerde çalışmışlığımız vardı. Eşini fazla tanımıyordum. Akşam yemeğe gelmemi istedi. Ben eşinin çalıştığını bildiğim için kadına yük olmak istemedim. Ama eşimde gelmeni istiyor demesiyle itirazımın boşa olduğunu anladım. Birlikte evlerine gittik yemek çoktan hazırlanmıştı. Oturduk yemeğimiz yedik çayımızı içtik ben gitmek için hareketlendim. Arkadaşımın eşi çok geç oldu işe yarın buradan gidersin dedi. Ne kadar olmaz desem de fayda etmedi. Erkek arkadaşım ertesi günü işe gidecekti. Eşi izinliymiş onu sonradan öğrendim.

Seks hikayeler

Neyse kalmaya karar verdik. Yattık. Sabah odanın kapısı açıldı yumuşak bir ayak sesi duyuluyordu. Arkam dönük olduğu için tepki vermedim. Saate baktım sekizi geçiyordu. Dolap kapağı açıldı kapandı. Uyuyor numarası yaparak arkamı döndüm. Gözlerimi açmamıştım. Açtığımda eğilmiş bir kadın eteğinin altından amı dolgun yapısıyla karşımdaydı. Altında külot yoktu. Elbise kısa olduğu için eğilince her ley meydandaydı. Arkasını döndüğünde benim gözlerimi kapalı görünce daha rahat hareket etmeye başladı. Külot giymek için tekrar eğildiğinde ben üstümü açarak aletimin kalktığını göstermek istedim. Sonrasında günaydın dedim. Uyandırdım mı kusura bakma elbiselerim buradaydı akşamdan almayı unutmuşum dedi. Sorun değil yeni uyandım duymadım dedim.

Seks hikaye

Yatağın kenarına oturdu. Sen çok iyi sabırlı bir insansın ne çektiğini çok iyi biliyorum dedi. Gerçekten eşimle sorunlarım vardı. Sen harikasın bak ne güzel geçiniyorsunuz dedim. Onu bir ben bilirim diyerek yanına uzandı. Eşin dedim. Çoktan gitti dedi. Arkası dönük yatmıştı. Bende ona doğru döndüm. Döndüğümü fark edince kalçalarını kucağıma verdi. Çok ateşliydi. Sürtmeye başladı. Biraz önce ne gördün dedi. Yalan söylemek istemedim. Amını seyrettim dedim. O zaman açta iyice bak dedi. Parçalarcasına üstünü çıkardım. Bir yandan o beni soydu. Ben daha hamle yapmadan üstüme yattı. Amını aletime sürtmeye başladı. Sürterken içine aldı. Beli o kadar kıvraktı ki saniyede kaç defa soktum sayamadım. Beş dakikada boşaldım. Beni sımsıkı kavramıştı. Aletim sönünceye kadar içinden çıkarmadı. Yarında kal ben yine izinliyim dedi. Bunu bu defa daha uzun zevke yaşadık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*