Home » Sex Hikaye » Arkadaşımı Arabanın Ön Koltuğunda Hamile Bıraktım

Arkadaşımı Arabanın Ön Koltuğunda Hamile Bıraktım

Kadınların ne zaman ne yapacağı pek belli olmuyor. Aynı yerde çalıştığımız arkadaşımın eşi zamanla hoşuma gitmeye başladı. Birçok aynı pozisyonda kadın varken o daha fazla ilgimi çekti. Aslında istesem gecelik altıma yatacak o kadar çok kadın varken ben onu seçtim. Arayı yapmak biraz zor olsa da sonu çok güzel oldu. Mutfak camımız onların balkona bakıyordu. Balkona oturduğunda mutfak camından işaretler yaparak ayartmaya çalışıyordum. Bazen oyun parkına gittiğimizde yine balkondan bana laf atıyor bende abartarak ona erotik cümleler kuruyordum. Zaman geçtikçe birbirimize iyice ısınmaya başladık. Telefon mesajları derken konuşmaya başladık. Eşi şehir dışına gitmişti. Eczaneye gitmesi gerekiyordu. Arabaları orda olduğu için benim kullanmamı onu eczaneye götürmemi rica etti. Ekmeğime yağ sürmüştü. Eczane uzaktaydı.

Sexs hikaye

Yola çıkarken yanıma oturdu. Araba dar olduğu için vites değiştirirken bacağına dokunuyordum. Ben dokundukça bacağını daha fazla bana yaklaştırmaya başladı. Serçe parmağımla bacağını okşama hareketi yaptım. Tepki yoktu sonra elimi bacağına attım. Elimi kaldırdı vitese koydu. Ben tekrar bacağını okşamaya başladım. Bana baktı gülümsedi. Elimi bacak arasına soktum. Başını omuzuma koydu. Memeleri omuzuma dokunuyordu. Zaten bana doğru yaslanınca göğüs çatalı iyice açılmıştı. Bana yaslanınca elimi taytının içine soktum. Amına ulaşmıştım. Her şey çok hızlı gelişiyordu. Orta parmağımı amına daldırdım. Islanmıştı. Sağa çektim arkaya geçelim mi dedim. Burada yap ne yapacaksan dedi. Bende taytını sıyırdım amına yumuldum. Yol tenhaydı. Birazda yolun dışına çektiğim için sıkıntı yoktu.

Sex Hikaye

Ben amını yaladıkça bir yandan da parmaklıyordum. Parmaklarken nerdeyse elimi amına sokacaktım. Deliye dönmüştü. Boynumdan öyle emiyordu ki kesin morartmıştı. Sırtımı sıkarken yoluyordu. Çığlık atıp kasılarak boşaldı. Orgazmı delice yaşamıştı. Bu kadarda tahmin etmiyordum dedi. Taytını çıkardım bacaklarını açıp ön koltukta üzerine abandım. Bacaklarını kaldırdı aletimi amına kolaylıkla yerleştirdim. Bir oğlu vardı. Ben daha içine girerken kesinlikle hamile kalacak gibi boşal senden hamile kalmak istiyorum dedi. Boşalırken bir damlası bile dışarı çıkmasın öyle ce kalalım dedi. Ben boşaldıktan sonra aletim sönünceye kadar içinde tuttum. Sonra toparlandık işimize baktık. Gerçekten de hamile kalmıştı. Başka şehirlere gittiğimiz için uzun süre haberleşmedik. Sonrasında öğrendim bir kızı olmuş ama kimden bilmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*