Home » Genel » Teyzemin Gelinine Şakayla Kaydım

Teyzemin Gelinine Şakayla Kaydım

Bazen şakalar oyuna ve ciddi sonuçlara dönüşebiliyor. Teyzemin geliniyle aramız gayet iyiydi. Arada şakalaşır iddiaya girer lades tutardık. Bazı şakalar belden aşağı olurdu. Yaşı 50 civarındaydı. Bende 45 yaşındaydım. Eşi iyice boşlamış o da böyle şeylerle sohbetlerle eğleniyordu. Bir gün yine bahçede oturmuş konuşuyorduk. Konu nasıl bu kadar sıcak oldu anlamadım. Ben dedim ki. Senin altında hangi renk külot var biliyorum dedim. Sen bunu bil bende sana şurada elletirim dedi. Aslında görmemiştim. Sadece tahmin ediyordum. Kırmızı külot var dedim. İncemi geniş mi dedi. Sen ateşli birisin kesin incedir. Şeyinin dudakları arasına girmiştir yürüdükçe zevke getiriyordur dedim. Oha dedi. Bu kadar da olmaz. Sen benimi takip ediyorsun diyerek gülümsedi.

Hikaye Sex

O zaman bildim dedim. Bildin de başka şeyleri de bildin dedi. O zaman elleyerek yetinmem daha ileri giderim dedim. Tamam, bizim eve gidelim bir şeyler yapıyor bahanesiyle ben işlenirken sende ellersin dedi. Tamam dedik evlerine gittik. Salon penceresinin önüne kanepeye dayanarak ben dışarı bakıyorum hadi dokun işime bakayım dedi. Önce üstünde amını avuçladım. Çok yumuşak ve dolgundu. Sonra eteğini yuları sıyırdım içinden dokunmam lazım dedim. Gerçekten ince amının dudakları arasında külot vardı. Kenara çektim amı sulu ve pembe parlak bir haldeydi. Hiç tüy yoktu. Önce dilimle arasını yaladım. İrkildi. Elinle dokunabilirsin dedi. Tamam dedim amının dudaklarını ağzıma aldım. Ona dayanabilir mi mümkün değil. Anlaşıldı sen durmayacaksın dedi.

Sex Hikaye

Bacaklarını biraz aralayarak yalamam için rahat pozisyon yarattı. Amını yaşadıkça kıvranmaya başladı. Aleti çıkardım. Amının dudaklarını parmaklarımla açarak tam deliğine denk getirdim. Hiç beklemediği anda amına aletimi yavaşça soktum. Oha be bu kadarda değil ama diyerek kalçasını yana çekmeye çalıştı ama ben sıkıca tutmuştum. Ben gidip geldikçe gevşedi iyice. Madem bunu yapacaktın lafı neden dolandırıyorsun iste vereyim dedi. Bende böyle daha tatlı oluyor dedim. Bunu derken iyice coşmuştum. Ben boşalıyorum dedim. Sakın içime boşalma dedi. Bende çıkarıp sırtına boşaldım. Ben boşaldıkça bel darbeleri devam ediyordu. Bende boşaldım çok tatlıydı gel banyoda bi daha yapalım dedi. Gelen olursa dedim. Kimse gelmez bir saat rahatız dedi. Banyoda bir posta daha kaydım. Yıkandık normal hayat devam ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*