Home » Sex Hikaye » Ev Sahibesini Asansörde Kudurttum

Ev Sahibesini Asansörde Kudurttum

Kirada yaşamanın zorluklarının yanında faydalarını da fazlasıyla yaşayan şanslı kişilerdenim. Kızım bizden ayrı yaşadığı için ona kiralık ev tutmuştuk. Ev sahibi pandemi döneminde vefat etti. Karısı 55 yaşında dul kaldı. Üzerinden bir yıl geçtikten sonra her şey normale döndü. Herkes hayatını kaldığı yerden yaşamaya başlamıştı. Arada kızımın evine giderdik. Gidip gelirken kadınla samimiyeti artırdık. Özellikle ben çöpe giderken eğer kapıdan çıkarken sesli çıktıysam mutlaka kapıya çıkardı. Ben pek asansör kullanmayı sevmediğim için mutlaka kapıda karşılaşıyorduk. Her defasında eğilerek memelerini göstermeyi ihmal etmiyordu. Arkasını dönüp kalçalarını göstermeyi de ihmal etmiyordu. Hepsinin farkındaydım.

Seks Hikayeler

En sonunda bir gün inerken elimle kalçalarına dokundum. Denemek istemiştim. Hiç oralı olmadı. İkincisinde gayet bilinçli amını okşayacak şekilde elimi bacaklarının arasına attım. Bu defa biraz tepki veriri gibi oldu ama ses çıkarmadı. Sabah markete giderken yine kapıda oyalanıyordu. Bir şey ister misin dedim bende geliyorum dedi. Birlikte markete gittik. Markette rafların arasında çaktırmadan elledim gayet tav olmuş hali vardı. Ben elledikçe bana daha yakın duruyordu. Çok ateşlisin elimi yakıyordum dedim. Yangın var yangın dedi. Söndürelim dedim nerde fırsat yok ki dedi. Tama sen o işi bana bırak dedim. Marketten çıktık binaya girdik. Asansöre bindik. Ben hemen kalçaları sıkarak hazır mısın dedim. Çoktan işine bak dedi.

Seks hikaye

Eteğini sıyırdım altında külot yoktu. Bu ne her şey meydanda dedim. Yanıyor anlamıyor musun dedi. Söndürürüm dedim. Orta parmağımı amına soktum. Çoktan ıslanmış hatta amının suları akmaya başlamıştı bile. Burada fazla vaktimiz olmaz elini çabuk tut dedi. Belinden bastırdım öne doğru eğdim. Aleti amına dayadım. Amına mı kıçına mı sokayım dedim. Sen önce amımı memnun et sonrasına bakarız dedi. Gerçekten delice yanıyordu. Aleti amının derinliklerine soktuğumda aletin başı amının içinde kavruluyordu. Beş dakika şansımız kimse gelmemişti. Ben boşalıyorum sen hazır mısın dedim. Ben defalarca boşaldım zaten iliklerime kadar çektin ne varsa dedi. Ben içine boşalayım o zaman dedim. Sorun değil doldur içimi dedi. Darbelerle ben boşalırken o benden daha çok zevk aldığı her halinden belliydi. Hemen toparlandı arkasına bakmadan evine girdi. Acaba pişman mı oldu derken iki gün sonra aynı senaryoyu yaşamıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*