Home » Sex Hikaye » Kayınvalideyle Oynaşırken Kaynaştık

Kayınvalideyle Oynaşırken Kaynaştık

Hayatta hiç bir şey tesadüf olarak karşımıza çıkmamıştır. Her olayın kesinlikle bir sebebi varsdır. Genç yaşında kayınvalide olmuş birinin de yaşadıkları tesadüf olmadığını açıkça belli ediyor. Ben 28 yaşındayım. Eşim benden 5 yaş küçük. Kayınvalidem benden 20 yaş büyük aramızda bu açıklığa rağmen kimin kimi arzulayacağı da pek belli olmuyor bazen. Kayınvalidem eşini çok önce kaybetmiş. Bir daha da evlenmemmiş. Evlenmemiş dul bir kadının cinsellik anlamında arzuları ne olur bu kişden kişiye değişir. Bende onunla açık konuşmaya başladıktan sonra öğrendim. Evlendikten sonra kısa süre sonra bizde kalmaya başladı. Baktım sıkça bizde bende evini kiraya verdim bir oda açtım bizde yaşamaya başladı.

Seks Hikaye

Aradan zaman geçti eşim hamile kaldı. Ben cinsellik açısından gerçekten biraz iştahlı biriyim. Bir gün camın önünde kalorifer peteğine dayanmış dışarı seyrediyorum. Sıcağı hissettikçe benim alet kalkmış fark etmedim. Arkamı döndüğümde salonda sadece kayınvalide vardı. Eşim yatmaya gitmişti. Yanıma geldi dışarı seyretmeye başladı ilk etapta kalçalarımız birbirine dokunuyordu. Sonrasında ben bilinçli olarak dayandım. Sıcaktı ama çok sıcaktı. Aynı zamanda yumuşaktı. Kalçasına sürtündükçe ateşleniyor gib bir hali vardı. Ellerimi bağladım dirseğimi memesine dokundurdum. Sert ve yuvarlak hali hoşuma gitti. O güne kadar alıcı gözle bakmamıştım. Ben dirseğimle dokundukça bana yanaşmaya başladı. Eşimin uyuduğunu kontrol ettikten sonra camın önünde beline sarılarak arkasına aletimi yasladım.

Seks hikayeler

Seninle çok güzel arkadaş olabiliriz demesi beni iyice tahrik etti. Neden olmasın derken artık kıçının arasına aletimi yerleştirmiştim. Nen sürttükçe hareketleri daha erotik hale gelmişti. Elbisesini sıyırdım külotunu yana kaydırdım oyun artık ciddiye dayanmıştı. Aletimi hiç zaman kaybetmeden amına yerleştirdim. Belinden öne doğru bastırdım. Kalçasını havaya kaldırmasıyla aletimin tamamı amına girdi. Camın önünde caddeye karşı kayınvalidem bir güzel becerdim. Arkasına sokmak için amından çıkardım kıçına dayadım. Başı kolaylıkla girdi yarısına kadar soktum acıdı diyerek çıkardı. Tekrar amına sokarak içine boşaldım. Ben aleti çektiğimde içinden fazlası yere damladı. Hemen peçeteyle çamaşır suyu dökerek temizledi. Dudaklarından öyle ateşli öptüm ki bana o gün yaşım on yıl geriledi teşekkür ederim diyerek banyoya girdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*