Home » Sex Hikaye » Arkadaşımı Kanepede Delice Becerdim

Arkadaşımı Kanepede Delice Becerdim

Arkadaşımı Kanepede Delice Becerdim

Gerçek hayatın tadını lezzetini arttıracak her şeyi yerinde zamanında yaşamayı severim. Bu nedenle zevk anlamında her duyguyu dolgunca yaşarım. Arkadaşımın sevgilisi olacak kız birlikte olduğumuz zamanlarda gözü hep bendeydi. Denize gideriz yanımda yüzer. Eğlenmeye gideriz yanımda dans eder. Aslında arkadaşımda kendisiyle ilgilenmemeye özen gösteriyordu. En sonunda erkek arkadaşım kurtulmak istediğini söyledi. Bana da kapı açılmıştı. Aslında fazla önem vermesem de dolgun kalçalarının arasını merak etmiyor değildim. Kokusunu hissettikçe aleti hemen hareketleniyordu. Bir gün alışverişe çıkma teklifi yaptı. Bende kabul ettim. Birlikte ıvır zıvır satan bir dükkana girdik. Aralar çok dar olduğu için insanlar birbirine sürütüyordu. Sanki burayı özellikle seçmişti. Üzerinde çiçekli ince bir boydan elbise vardı. Kalçaları göğüsleri gayet belirgindi.

Sex hikayeler

Aralarda bir şeyler bakarken benimle sürekli yolları kesişiyordu. Yanından geçerken kesinlikle bilinçli bir şekilde kalçalarına sürtüyordu. Hele ki son defasında tam önünde eğilip kalçalarını önüme dayadığında iki yanıma baktım kalçalarını avuçladım. Kendime doğru çektim dayandım. Ben dayanınca ay diyerek doğruldu. Yanımdan uzaklaştı. Daha tenha bir araya girmişti. Eğilmiş bir şeyler bakıyordu. Yaklaştım. Arkasına yanaştım. Kalçalarını tuttum kendime doğru çektim. Bu defa sıkı tutmuştum. Yine kaçmak istedi ama akan dardı. Bana doğru dönebildi. Bana döndüğünde dudaklarımız çok yaklaşmıştı. Çok sık aralıklarla nefes alıyordu. Göğüsleri kabardıkça çok seksi oluyordu. Bana gidelim mi dediğimde olur dedi sadece.

Sex hikaye

Hızlı adımlarla konuşmadan benim eve gittik. Yalnız yaşadığım için biraz dağınıktım. Kanepenin üzerini araladım oturduk. Hiç konuşmuyorduk. Kararlıydım onu bu gün becermekten başka hedefim yoktu. Hemen elimi amcığına attım. Yavaş diyerek elimi tuttu. Artık dayanamayacağım bırak diyerek tekrar elimi külotunu içine kadar soktum. Amında azıcık tüy vardı. Demek ki hazırlıklı değildi. İstersen yapmayabiliriz dedim. O zaman neden buraya geldik diyerek dudaklarıma yapıştı. Dilini dile doladı. Elini aletime atarak okşamaya başladı. 69 pozisyonuna gelmiştik. İkimizde özelleri delice yalıyorduk. En sonunda beni sırt üstü yatırdı. Aleti eliyle tutarak amına yavaşça soktu. Zıplama ya başladı. Beş dakika sonra kanepeye uzandı bacaklarını açarak hadi ne istiyorsan yap dedi. Bacakları omzuma aldım sapladıkça çığlığı basıyordu. En sonunda içine olabildiği kadar hızlı ve sertçe boşaldım. Üzerine yığılmıştım. Bir süre sonra kendimize geldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*