Home » Sex Hikaye » Komşumu Önce İzledim Sonra Becerdim

Komşumu Önce İzledim Sonra Becerdim

Komşumu Önce İzledim Sonra Becerdim

Çoğu zaman hayallerimi yaşamak için kendimce farklı yollar izlerim. Bu konuda çok şanslı olduğumu söylemeliyim. Müstakil evlerin olduğu geniş bir alanda oturuyoruz. Ben 33 yaşında eşimden kısa süre önce ayrıldım. Yan tarafta 45 yaşlarında dolgun kalçaları olan bir komşumuz vardı. Bazen bahçede sebzeleri sular onlara bakım yapardı. Bunu yaparken acayip frikikler verirdi. Bende çaktırmadan onu izler kendimce fanteziler hayal ederdim. Bir gün yine izlerken fark edildim. Ama fark etmemiş gibi yaptı. Aslında fark ettiğini anlamıştım. Bende aleti elime aldım oynamaya başladım. Beni o halde görünce daha farklı hareketler yapmaya başladı. Yer çömeldiğinde altında külot olmadığını fark ettim. İki yanına bakındı tam bana karşı amıyla oynamaya başladı.

Seks hikaye

İkimizde ilk hareketin taraflardan gelmesini bekliyordu. En sonunda toparlandım. Yan tarafa geçtim yanına yaklaştım. Yardım edebilirim eğer istersen dedim. Olur ama içerden eldiven getireyim dedi. İstersen birlikte bir kahve içelim sonra bakarız dedi. Neden olmasın diyerek içeri girdik. Evde kimse yoktu. Eşini sordum uzun zaman evde olmayacak dedi. Meğer ayrı yağıyorlarmış. Kahve yapmaya giderken acayip kırıtarak yürüyordu. Gel mutfakta laflarız dedi. Mutfağa geçerken kapının önünde duraksayınca arkasına dayandım. Oh diyerek yoluna devam etti. Kahve ararken dolapların yukarılarına uzanırken elbisesi sıyrılıyordu. Yardı eder misin dedi. Ne yapacağımı bilemedim. Belimden tut da yukarıya uzanayım dedi. Belinden tutar tutmaz kalçasını kucağıma bıraktı.

Seks hikayeleri

Artık ok yaydan çıkmıştı. Kalçasını önüme sürtmeye başladı. Ellerini tezgaha dayadı kalçalarından tutup kaldırdım. Bacaklarını açtım iki ayağını bacaklarımın arkasına kilitledi. Ben o arada külot olmayınca doğrudan içine girdim. Islak ve sıcak amına soktukça inliyordu. Nefesi öyle hızlıydı ki artık ikimizde dayanılmaz bir zevkin doruklarına çıkmıştık. Ellerim memelerinde arkadan sapladıkça kadın kendinden geçiyordu. Sonrasında belim ağrıdı diyerek indi. Önüme çöktü mastürbasyona başladı. Ağzı kocamandı. Dudakları aletimi sımsıkı kavrıyordu. Artık boşalmanın eşiğine gelmiştim. Hemen göğüslerini birleştirdi arasına boşal dedi. Volkanı memelerinin üzerin patlattım. Her gece artık birlikte olarak yalnızlığımız paylaşmaya başladık. Beni arzuladıkça kendiliğinden yatağıma gelmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*