Home » Sex Hikaye » İlk Görüşmede Kız Arkadaşımı Becerdim

İlk Görüşmede Kız Arkadaşımı Becerdim

İlk Görüşmede Kız Arkadaşımı Becerdim

Merhaba ben Can sizlere Ümraniye semtinde Ümraniye escort bayanlarımız mevcuttur. Gezmeyi seven biriyim.30 yaşında baktığını içini okuyan bir yapım vardır. Kız arkadaş edinme konusunda pek yamanımdır. Sağlıklı olduktan sonra yaş pek önemli değildir. Bir gün arka otururken bir kadın dikkatimi çekti. Banka otururken çok cezbedici hareketleri vardı. Yanında manken gibi arkadaşları olmasına rağmen gözümü ondan alamıyorum. Kısa süre içinde benim bakışlarını fark etti. Eğiliyor dekoltesini açıyordu. Göğüsleri dolgun. Eğildikçe sutyenine sığmayacak bir hal alıyordu. Bunları gördükçe daha da tahrik olmaya başlamıştım. Baktım hareketlendiler hemen yanına yanaştım biraz konuşabilir miyiz dedim. Sanki dünden razıymış gibi neden olmasın dedi. Arkadaşlarından ayrıldı beraber takılmaya başladık. Ufak bir tanışma merasiminden sonra sanki kırk yıllık arkadaşmışız gibi samimiyeti kurduk

Seks Hikaye

Aradan bir iki saat geçmişti ki istersen benim ev şurada gidelim kahve içelim dedi. Kocasını sorudum. Şehir dışındaymış. Evine gittik etrafta insanlar vardı ama hiç kimse kimseyi umursamıyordu. Rahat tavırlarla kırıtarak önümden yürüdü evine girdik. Sen korkmuyor musun daha yeni tanıştık dedi. Ben insanın gözünden anlarım ne mal olduğunu dedi. Ben susmaktan başka bir şey yapmadım bunun karşılığında. Koltuğa oturmuştum kanepeye geçmemi istedi. Bende itiraz etmedim geçtim. Kahve yapmaya gittiğinde üzerini değiştirmişti. Daha seksi transparan kıyafet giymişti. Kahveleri iştik yanıma oturdu. Samimiyeti biraz daha ilerlettik. Bana istersen uzan yorgun görünüyorsun dedi. Bende uzandım. Yanıma yüzükoyun yattı sırtını ovmamı istedi. Şaşırmıştım.

Seks Hikayeler

Kalçaları kabak gibi ortadaydı. Hatta bacaklarını hafif açarak daha tahrik edici bir pozisyon almıştı. Sırtını ovarken aşağıları da ovarsan sevinirim dedi. Baktım iş başka yöne gidiyor. Elimle önce kalçalarını okşadım. Arasına soktum amını okşadım. Altı boştu. Zaten amcık sırılsıklam olmuştu. Doğruldu göğsünü çıkarıp ağzıma verdi hadi biraz yala dedi. Elimi bacaklarının arasından geçirip amını koluma sürtmeye başladı. Çok geçmeden amını yalamamı istedi. Ben yaşarken kasılıyor çığlık atıyordu. Orgazmı yaşamasının ardından hemen pantolonumu çıkardım amına aleti sapladım. İnleyerek iç çekiyordu. Beş on dakika sonra tekrara boşaldı. Ben de artık kıvama gelmiştim. Darbeleri sıralayarak içine olduğu gibi boşaldım. İkimizde öylece yığıldık kaldık. Sonrasında banyomuzu yaptık tekrar kahve muhabbetine döndük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*