Home » Sex Hikaye » Temizlikçi Kadını Parmaklayarak Coşturdum

Temizlikçi Kadını Parmaklayarak Coşturdum

Temizlikçi Kadını Parmaklayarak Coşturdum

Her zaman seks anlamında insanın şansı farklı yerlerde dönebiliyor. Her hafta bizim eve temizliğe gelen kadını gözüme kestirdim. Kalçalarına hasta olmuştum. Kadının kocasının alkolik olduğunu öğrenmiştim. Ona iyi davranıyordum. Bir erkekten beklediklerini sözlü olarak veriyor hatta temizlik yaparken yardım bile ediyordum. Benim kocam bunları hiç yapmaz eşin çok şanslı diyordu. Bir gün evde dinlenirken eşim temizlikçinin geleceğini söyledi. Kendisi akşama kadar gelemeyeceğinden benim evde olmamı istedi. Aslında işime gelmişti. Hemen ince bir şort giydim. Altıma don giymedim. Kadın gelmeden aleti okşayarak kaldırmıştım. Önümde füze gibi duruyordu. Kapı çaldı açtım kadın elinde malzemelerle bekliyordu. Beni görürü görmez gözleri önümdekine kilitlendi. Gülümseyerek içeri girdi. Eşimi sordu akşama kadar olmayacağını söyledim.

Sex Hikaye

Ben bir an önce başlamam lazım başka yere de gideceğim dedi. Hemen salondan başlamıştı. Bende televizyon izleme bahanesiyse oturdum. Arada aleti okşuyor sertliğini kaybetmesini istemiyordum. Bir ara kapının yanında işleniyordu. Yanından geçerken aletimi kalçalarına sürttüm. Hiç rahatsız olmadı. Geri gelirken elimle yokladım halinden memnundu. Salonda ampulleri silmek için sandalyeye çıktı. Hemen centilmenlik yaparak sandalyeyi tutmaya kalktım. Bir elimle sandalyeyi tutarken bir elimle belinden yadımladım. Elimi biraz aşağıya kaydırıp kalçasından tuttum. Yumuşacıktı. Belinden tutmamı isteyince bende hemen kalçalarından kavradım. İki başparmağımda kışının yarığındaydı. Çok sıcak ve yumuşaktı. Baktım rahatsız olmuyor elimi eteğinin altına sokarak çıplak kalçalarından avuçladım. Başparmağımı külotunun üzerinde gezdiriyordum. Rahatsızlık belirtisi yoktu.

Seks hikaye

Başparmağımla amını okşarken dudaklarına ulaşmıştım. Araladım birisini amına soktum. Dibine kadar soktum. Kalça kıvranmaya başladı. Başparmağımı çıkardım iki parmağımı soktum. Başparmağımla klitorisini okşamaya başladım. Parmaklarımla coşturduktan sonra kucaklayarak sandalyeden indirdim. İnerken doğrudan alete yöneldi. Ağzına alarak bir tur boşalttı. Şimdi daha çok içimde kalırsın diyerek beni oturtup aletimin üstüne oturdu. Yeni boşaldığım için sönüktü. Sıcak amının dokunuşu ve akan zevk suları saniyeler geçmeden benim aleti tekrar şahlandırdı. Üzerine otururken inleyerek zevk aldığını gösteriyordu. Yere yattı bacaklarının arasına girmemi istedi. Açılan dar amcığına girdikçe rahatlıyordu. Bir zaman sonra boşalacaktım. İçinden çıkardı göbeğine boşalttı. Sonrada peçeteyle silerek temizlendi. Senin niyetini uzun zamandır farkındaydım diyerek memnuniyetini dile getirdi. Artık her temizlikten sonra evine bırakırken bir fasıl beceriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*