Home » Sex Hikaye » Kuzenime Aynı Yatakta Yatarken Arkadan Dayadım

Kuzenime Aynı Yatakta Yatarken Arkadan Dayadım

Kuzenime Aynı Yatakta Yatarken Arkadan Dayadım

İnsan ilişkilerinde bazen değişik çarpıklıklar olabiliyor. Akraba evliliğinin doğru olmadığı söylense de bazen gönül ferman dinlemiyor. Kuzenime çocukluğumdan beri aşıktım. O başkasıyla evlendi ben başkasıyla. Zaman geldi devran döndü bir yerde uyumak zorunda kaldık. Halamla eniştem rahatsızlanmıştı. Onları ziyarete gittiğimde geç olmuştu o gece onlarda kalmamı istediler. Bende kırmadım. Kuzenimde ordaydı. Fakat iki oda vardı. Halam siz aynı yerde yatın sıcak olur diyerek kapımızı kapattı. İkimizde birbirimize baktık kaldık. Tek çare aynı yatağı paylaşmaktı. Kuzenim pijamasını giydi yattı. Ben hazırlıksız geldiğim için pantolonumu çıkartıp yorganın altına girdim.

Seks hikaye

İkimiz de arkamızı dönüp yatmıştık. Ama benim aklım hep şeytanlıktaydı. Kısa süre sonra horlama numarası yaptım. Kuzenim bana dönerek başını sırtıma yasladı. Sonra tekrar arkasını döndü. Bende uykumda dönüyormuş gibi yaparak iyice arkasına yanaştım. Kalçalarını kucağımda hissediyordum. Tepki ölçmek için biraz daha yanaşarak aletimi kalçalarının arasına sürttüm. Hiç tepki yoktu. Bacağımı üzerine attım. Ben öyle yapınca kucağıma iyice yerleşti. Elimi memelerine götürdüm. Sert yuvarlak ve küçüktüler. İkimizin de yaşları birbirine yakındı. Ben 45 o 46 yaşındaydı. Yavaş hareketlerle memelerini sıktım. Kalçası yavaşça hareket ediyor gibi oldu ama devamı gelmedi. İyice yaslandım. Sürtmeye başladım. Üstteki bacağını öne doğru çekti. Pijamasını yavaşça sıyırdım. Aletimi çıkarıp bacaklarının arasına soktum. Amının sıcaklığını hissetmiştim. Yavaş bel hareketleriyle sürtmeye dayanmaya başladım. Amı sulanmıştı. Ben dokunmadan kolaylıkla aletimin başı amına girmişti. Artık içindeydim.

Seks Hikayeler

Hafifçe üstteki bacağını kaldırdım. Aletimi olduğu gibi dibine kadar soktum. Aslında uyumuyordu. Ama ne yapacağına karar verememişti. Ben girip çıktıkça artık dayanamadı kalça hareketleri başladı. Bir ara kalçasını oynatırken aletim arkasına dayandı. Hemen kendini geri çekti. İstemiyor diye bende bir şey yapmadım. Ama ikincisinde bana yaslanarak arkasına girmesini sağlayınca bende zorladım iyice soktum. Acıdı diyerek çıkardı. Bu arada uyanık olduğu belli olmuştu. Kalktı üzerime oturdu. Çılgınca kalça hareketleriyle aletimi coşturdu. Tekrara yatağa yattı bacaklarını açtı hadi yerleştir dedi. Önce amının ıslaklığını aletimin başına sürttüm. Dudaklarının arasından amının dar deliğinden içine sapladım. On dakika sonra volkanik patlama yaşanmıştı. Utangaç tavırlarla toparlandı bir şey demeden arkasını dönüp yattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*