Home » Sex Hikaye » Komşu Kızını Okşarken Becerdim

Komşu Kızını Okşarken Becerdim

Komşu Kızını Okşarken Becerdim

Her zaman sıcakkanlı olmanın mükafatını fazlasıyla alan bir kişi olduğumu fark ettim. Apartmanda evlenmiş boşanmış komşunun kızıyla sıklıkla muhabbet ederiz. Eşimle birlikte oturduğumuz da yanımıza gelir dertlenir konuşur rahatlardı. Bir defasında eşim iki günlüğüne annesine gitmişti. Komşunun kızı kapıyı çaldı hiç davet beklemeden içeri girdi. 35 yaşındaydı. Ben 42 yaşındaydım. Boşanma sebebi eşinin alkol bağımlısı olmasıymış fazlada o konularda bir şey sormamaya özen gösteriyordum. İçeri girer girmez ağlamaya başladı. Ben eşimi sorar diye beklerken ban sarılarak seninle konuşmam lazım dedi. Ben her zamanki gibi dağdan tepeden konuşuruz diye tahmin ettim. Fakat kıyafetinde o gün bir farklılık vardı. Üstünde askılı kıyafet fakat altında sutyen yoktu. Memelerinin uçları elbisesini kabartıyordu.

Sex Hikayeler

Bana sarıldığında memelerinin dolgunluğunu hissetmiştim. Altında ince nerdeyse içini gösteren bir pijama tarzı kıyafet giymişti. Kalçalarının arasına sıkışıyor sanki külot yoktu. Sarılmasının ardından kanepeye oturduk. Kuracağıma yatarak benimle ilgilenir misin dedi. Bu arada dudakları tam aletimin üstündeydi. Nefesinin sıcaklığını hissediyordum. Önce doğrulttum sıkıntının ne olduğunu anlamaya çalıştım. Ben omuzlarından tutarak kaldırırken memelerini omuzlarıma sürterek doğruldu. Çok canım sıkılıyor bir şeyler yapmak istiyorum. Tamam, konuşalım rahatlarsın diyerek sırtı sıvazlamaya başladım. Ben sıvazladıkça oh çekiyordu. Sonra bacaklarını okşadım. Elim kalçasına gitmişti. Kalçasını avuçladığımda tepki vermedi. Sonra göğüslerine doğru okşamalar yaptım gayet rahattı. Hatta elini bacağımın üzerine koyarken aletime dokunuyordu. Bende elimi bacak arasına attım.

Seks hikaye

Bacaklarını iyice açtı. Memelerini okşamak için elimi bluzunun içine soktum. Bir elimle amına ulaşmıştım. Başımı bastırdı donunu sıyırdı dudaklarımı amına yapıştırdı. Ben dilimi çıkardığımda amını ağzıma sürtüyordu. Beş dakika geçmişti. Beni iterek ayağa kalktı. Üzerindekileri çıkardı. Benimde altımdakileri çıkarıp oturmamı istedi. Oturdum kucağıma olduğu gibi kendini bıraktı. Benim sıkıntım zaten bu niye beni anlamıyorsun diyerek bir güzel fırçaladı. Kalktı aletimi doğrulttu amına sürttü ve yavaşça içine aldı. Amına aletim girerken hışırtılı sesler çıkarıyordu. Amından taşan sular üzerime damlıyordu. Önce kucağımda sonra domalarak en sonunda bacak omza yaparak seviştik. En sonunda göğüslerinin arasına boşaldım. Bir dahakine kondom takalım içime boşal sıcaklığı hissetmek istiyorum diyerek banyoya gitti. Giderken öyle kırıtıyordu ki tekrar sertleşmiştim. Birde banyoda becerdim. İki gün aralıksız sevişmiştik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*