Home » Sex Hikaye » Komşunun Karısının Ateşini Aldım

Komşunun Karısının Ateşini Aldım

Komşunun Karısının Ateşini Aldım

Kalabalık apartmanlarda kimin ne amacı olduğu çok çabuk anlaşılabiliyor. Yeni taşındığımız apartmanda komşuluğumuz çok çabuk gelişti. Hemen git gel çay muhabbetleri başladı. Ben her sabah evden çıkarken komşunun karısını kapının önünde bir şeyler yaparken görüyordum. Ben 37 yaşında kadında 35 civarı falandı. Etine dolgun beyaz tenli sarı saçlı bir afetti. Aslında kapalıydı ama vücudu belli oluyordu. Saçlarını bazen açık görüyordum. Gel zaman giz zaman muhabbetimiz koyulaşmaya başladı. Özellikle ben çıkarken ekmek alma bahanesiyle asansöre biniyordu. Asansöre bindiğinde eğiliyor göğüslerini düzeltiyor sıcaktan rahatsız olmuş havası yaratıyordu. Bir sabah iyice niyeti bozdum. Aslında o benden önce bozmuş. Asansöre biner binmez düşüyor bahanesiyle kalçalarını iyice bana yasladı. Yumuşacıktı. Kapalı olmasına rağmen incecik kıyafetinin içinde ateşini hissediyordum.

Seks hikaye

Tutarken ellerim göğüslerine denk geldi avuçladım. Eliyle ellerimi bastırdı. Kalçasıyla daireler çizmeye başladı. Fakat asansör alt kata gelmişti. Hemen otoparka indik benim arabaya geçtik. Arka koltuğa geçmişti. Eli göğüslerinde okşamaya başlamıştı. Hiç bir şey konuşmuyorduk. Ben önce amını elbisesinin üzerinden yokladım. Kabarmış alevler içindeydi. Hiç vakit kaybetmeden elbisesini kolaylıkla açtı. Birisi gelirse toplanabilecek şekilde açmıştı. Amı tertemiz tüysüz yumuşacıktı. Dudakları biraz iriydi. Yaprak gibi iki yana açılıyordu. Yanıyorsun bu ne ateş dedim sadece gülümsedi.

Seks hikayeler

Amına dilimle iki darbe yaptım inlemeye oh çekmeye başladı. Belliydi sevişmek için sabırsızlanıyordu. Amının ince ve geniş dudaklarını ağzıma aldım. Dilimi amının en derin yerine kadar sokuyordum. Öyle kıvranıyordu ki epeydir bu anı beklediği her halinden belliydi. Ben amını yalarken başımı okşuyordu. Amına doğru bastırıyordu. Başımdan tuttu beni dudaklarına doğru çekti. Artık içimde hissetmek istiyorum dedi. Yanımda kondom yok içine boşalayım mı diye sordum. Bir damlasını bile ziyan etme sakın ben bu anı ne zamandır bekliyorum anlayamazsın derken eliyle aletimi amına yerleştirmişti. İlk girişte çığlık atarak zevki çok derin yaşadığını göstermişti. Bacaklarını arabanın tavanına dayamış aletimin hepsini iyice içine girmesi için bel darbeleri yapıyordu. On beş yirmi dakika sonra ben boşaldım. Ben boşalırken haykırırcasına sesler çıkarıyordu. Yarın yine burada aynı saatte diyerek üzerini topladı kırıtarak uzaklaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*