Home » Sex Hikaye » Kayın Validemi Zevkten Uçurdum

Kayın Validemi Zevkten Uçurdum

Kayın Validemi Zevkten Uçurdum

İnsanların ne zaman zevke ihtiyaç duyacağı belli olmuyor. Ben 28 yaşında evlendim. Ben evlendiğimde kayınvalidem 48 yaşındaydı. Menopoza girmiş uzun zamandır seks anlamında bir şey yaşamamıştı. Ben öyle biliyordum. Eşi kamyoncu olduğu için uzun süre dışardaydı. Evliliğimizin ilk yılarında çoğunlukla bizde kalıyordu. Eşim hamileydi. Bende düz duvara tırmanıyordum. Bir gün salonda hep birlikte otururken hiç inmek bilmeyen aletimin şortumun kenarından başının dışarı çıktığını fark ettim. Aslında benden önce fark edenler varmış benim haberim yokmuş. Televizyon izlerken eşim ben yorgunum yatıyorum siz isterseniz oturun diyerek kalktı. Eşimle aynı kanepede oturuyorduk. Kayın validem benim sağımdaydı. Aleti gözetliyormuş meğer. Aslında anlamalıydım. Eli sürekli amının üzerinde sürtüp duruyordu.

Seks Hikayeler

Sen oradan rahat seyredemezsin istersen yanıma gel dedim. Hiç itiraz etmedi. Bu arada aleti biraz daha dışarı çıkardım. Yanıma geldiğinde gömleğinin düğmeleri açılmıştı. Memeleri yarısına kadar görünüyordu. Nabzını ölçmek için senin de işin zor koca dışarda ne olacak senin bu halin dedim. Sence diyerek elini bacağıma attı. Bir taraftan da bizim yatak odasına bakıyordu. Televizyonun sesini kıstığımızda eşimin horultusu duyuluyordu. Ne yapıyorsun yalnız nasıl geçiyor günler dedim. Nasıl olsun parmaklayıp okşuyorum başka ne yapacağım dedi. Neyi dediğimde dalgamı geçiyorsun tabi ki amımı dedi. Sen bir çare düşünürsün baksana salmışsın kobrayı demesiyle elini aletime atması bir oldu. Dudaklarından öperek çok bile bekledik diyerek elimi amına yapıştırdım.

Seks hikaye

Hiç oyalanma sok bir an önce hüsran yaşamak istemiyorum dedi. Eteğini sıyırdı külot yoktu. Sen zaten hazırmışsın dedim. Yanıyor amım kolay mı dedi. Şortumu sıyırdı bacaklarını aralayarak hemen üstüne oturmak için pozisyon aldı. Eliyle amını ısladı aleti tutarak amına yerleştirdi. Girerken hışırtılar çıkıyordu. Hangi ara ıslandın dedim hiç kurumadım ki dedi. Oturup kalktıkça amının içinde sıcaklık artıyordu. Dudakları aletimi sarmıştı. Suları üzerime damlıyordu. Bu gün sadece böyle yapalım yarın daha hazırlıklı olalım dedi. Yarın seni banyoda becermezsem sende gör dedim. Ben o arada boşalma kıvamına gelmiştim. Bolalıyorum dediğimde içime olmaz demesine rağmen ben ne varsa saldım içine. Zevkten uçurdun beni diyerek dudaklarımdan öptü yarın banyoda bekliyorum diyerek temizlenmek için banyoya girdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*