Home » Sex Hikaye » Baldızı Mutfakta Sıkıştırıp İnlettim

Baldızı Mutfakta Sıkıştırıp İnlettim

Baldızı Mutfakta Sıkıştırıp İnlettim

Herkesin farklı hayat felsefesi vardır. Benim ki incitmeden kırmadan zevki yaşatmak. Aslında zevki yaşamak desek daha doğru olur. 42 yaşında evli gayet sağlıklı biriyim. Bazen hiç aklımda olmayan şeyleri yaşıyorum. Bunlardan biriside baldızla yaşadığım maceramdı. Akşam misafirliğe gittik. Geç olduğu için akşam onlarda kaldık. Akşam dolanırken eteğinin altında kalçaları farklı titriyordu sanki. Baktıkça aklıma farklı fanteziler geliyordu. Mutfakta dolanırken sanki lavabonun altından su kaçırıyor dedi. Bacanak hımbılın birisi olduğu için genellikle bu tür işlere ben bakarım. Ben bakarım diyerek lavabonun altına sırtı üstü yattım. Telefonun ışığını açarak kaçağa bakıyordum. Ben istersen musluğu açarım diyerek tam üstüme bacaklarını açarak dikildi.

Seks hikayeleri

Eteği uzun olduğu için lavabonun önünü kapatmıştı. Ben telefonun ışığını eteğinin altına tuttuğumda kaymak gidi dudakları iki yana açılmış amını gördüğümde deliye dönmüştüm. İlk aklıma gelen hemen okşamaktı ama tepkisini bilemediğim için suyu açta bakalım dedim. Benim alet anında şaha kalkmıştı. Eteğinin altında yavaştan çalışmaya başladım. Mutfakta başka kim var diye sorduğumda kimse olmadığını söyledi. İşte bana gün doğmuştu. Yavaşça bacaklarını okşadım. Tepki yoktu. Amının dudaklarını okşayarak başparmağımı amına soktum. Aşağıya doğru bir hamle yaptı. Arkasından orta parmağımı amına yerleştirdim. Sırılsıklam olmuştu. Keyfine bak ortam müsait demesiyle ipler koptu zaten. Önce iki parmağımı soktum sonra dört parmağımı amına yerleştirdim. Hepsini alıyordu. Bu arada amının suları bileğime damlamaya başlamıştı.

Seks hikayeler

Ben parmakladıkça kalçaları felaket kıvrak hareketler yapıyordu o ortamda aletimi sokamazdım. Elimle boşalttıktan sonra kalktım. O gece herkes odalarına dağıldı. Sabah olduğunda mutfakta bir şeyler hazırlıyordu. Etrafta kimseler yoktu. Erken saatte herkes uyuyordu. Şimdi sıra bende diyerek hemen eteğini sıyırdım. Gelen olursa indirmesi kolay olacaktı. Kalçalarını araladım aleti amının üzerinde gezdirdikten sonra yavaşça soktum. Kalçasını geriye atmış belini içeri doğru çekmişti. Amını iyice gevşettikten sonra arkadan soksam olur mu dedim. Olur dedi. Ama çok dardı. Aletin başını ıslattım zorladım ah dediğinde ben yarısına kadar sokmuştum. Çok acıdı çıkar diyerek alıp aletine soktu. Buraya boşal işimiz yarıda kalmasın dedi. Ben soktukça o oh çekiyordu. En sonunda ne varsa içine boşaldım. Ben boşaldıkça daha çok kıvranıyordu. Çok güzel oldu yarında gel dedi. Her sabah kahvaltıdan önce bir fasıl geçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*