Home » Sex Hikaye » Grup Yaparak Dört Kıza Birden Kaydım

Grup Yaparak Dört Kıza Birden Kaydım

Grup Yaparak Dört Kıza Birden Kaydım

Kalabalıkta yaşanan birçok olay beni daha çok etkiliyor. Bu nedenle anlatacağım olaylar tamamen tesadüf yaşanmış olaylardan ibarettir. Geçmişte küçükken oyun tarzında birçok şeyi yaşadık. Onlar gerçek olmadığı için sadece oyun tarzında hatıralarda kalmıştır. Fakat bunu ileriki bir zamanda gerçek olacağını düşündüğümde hiç kendime hak vermezdim. Aynı kişiyle aynı manzara aynısı tekrar yaşanmıştı. Öncelikle ilk aşkım diyebileceğim kişi beni yanına çağırdı. Seninle bugün öyle bir macera yaşayacağız ki ağzın açık kalacak dedi. Aslında muhabbet edeceğimizi geçmişten konuşacağımızı düşünmüştüm. Arabaya bindik uzun bir yolculuk yaptık. Yolculuğumuz daha önce oyun oynadığımız yerlere çıkmıştı. Oraları hatırlıyor musun dedi. Nasıl hatırlamam özellikle de arkadaşım daha da unutamayacağı şeyler var dedi.

Seks hikaye

Bu arada yaptığım şeyleri söylesem kimse inanmaz. Dört tane kızı yere diziyor hepsine sizin kocanızım sizi benden başkası sikemez diyordum. Hepsinin amına aletimi sürüyordum. Fakat o zamanlar sadece sürmekle yetiniyordum. Bunun aynısını aynı manzarayı aynı senaryoyu 30 yıl sonra yaşayacağım hiç aklımın ucundan bile geçmezdi. Fakat yaşadım gördüm ve mutluluktan ağzı açık kaldı. Aynı kişiler aynı yerde aynı çıplaklığı aynı manzarayı ortaya çıkarmışlardı. Hadi bakalım bir de şimdi görelim diyordu. Önce hanginize önce hangimize diye seslenmeleri beni hem duygulandırmış hem de zevkten geriye döndürmüştü. Hepsinin amı birbirinden temiz birbirinden yumuşak birbirlerinden ıslanmış vaziyette duruyordu.

Hikaye Seks

Ben de önce ilk aşkıma sapladım. Zaten böyle olmalıydı dedikten sonra hadi şimdi sıradan geç dedi. Ben de hepsine teker teker onar defa sokup çıkardıktan sonra hepinize teker teker boşalmak benim için zevk dedim. Göğüslerine okşadım dudaklarını öptüm arkalarına döndürdüm arkadan sikerek onları geçmişe götürdüm. Özellikle daha önce yaşadıklarımıza hatırladığımda onun ne kadar zevkli olabileceğini şimdi daha iyi anladım. 4 kadını bir arada becermiş olmak muhteşemdi. Hepsi evlenmişti daha çok hoşuma gitti. Dördüne birden boşalmak kısmet olmadığı için önce ilk aşkımın içine boşaldım. Daha sonra kalanları diğerlerinin amlarına sürdüm. Şimdi hepinize boşalmış oldum hepiniz hamile kalabilirsiniz dedim. Keşke öyle bir şey olsa diyerek muhabbetle sohbetle güne devam ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*