Home » Sex Hikaye » Abimin Sevgilisine Yanlış Bilgi Verdim Kendim Becerdim

Abimin Sevgilisine Yanlış Bilgi Verdim Kendim Becerdim

Abimin Sevgilisine Yanlış Bilgi Verdim Kendim Becerdim

Merhaba ben Adem size abin sevgiliyse seks hikayemi anlatacağım. Özel buluşmalara aracılık yapmayı seven birisiyim. Genç ateşli bir yapı içerisinde etrafıma kim gelirse mutlu etmeyi başarıyorum. Bunlardan birisi de abimin sevgilisi olmuştu. Ona haber getirip götürürken telefon aracılığıyla sevgilisini gözüme kestirmiştim. Hepimiz evli olduğumuz için değişik bir maceraya yaşamak farklı bir durum yaratacaktı. Haber getir götürme sırasında biraz da kendin faydalanayım diye değişik bilgiler vermeye başladım. Bir defasında abimin sevgilisine buluşma noktasına farklı bir zaman farklı bir yer söyledim. Buluşma yeri gayet ıssız gözden tutarak bir yer olmuştu. Tepeden denize gören ormanın içerisinde güzel bir yerdi. Oraya ben götürüp bırakıp buluşturup daha sonra tekrar ben alacaktım. Giderken ben hafiften anlaması için bacağına okşamaya başladım.

Seks hikaye

Sen de mi beni gözüne kestirdin sikmeye niyetlisin herhalde demesiyle utanmıştım. Utanma şaka yaptım diyerek o da benim bacağımı okşadı. Fakat bu dokunma sonrasında mutlu sonlu olmasına neden oldu. Arabayla gittiğimiz yere vardığımızda 5-10 dakika bekledikten sonra itiraf ettim. Aslında ben yalan söyledim kimse gelmeyecek seni ben getirdim dedim. Ha şimdi oldu demek ki gerçekten beni sikmeye niyetlisin dedi. O zaman göster kendini diyerek elini önüme attı. Pantolonun üzerinden sikimi okşamaya başladı. Dudaklarıma yapışıp ateşli bir şekilde öpüşerek ortamı güzel şekilde oluşturmaya başladı. Bunun üzerine bazı şeylerin daha doğal olabileceğini düşünerek elimi kalçalarını attım.

Seks hikayeler

Kendime doğru çekerek amını sikime dayadım. Üstünden sürterek seni bir de ben becereyim farklı bir şey olsun dedim. Zaten ne zamandır aklımdaydın seninle sikişmeyi düşünüyordum dedi. Öyle ateşli bir konuşmanın ardından hemen aletimi çıkardı külotunu kenara çekip amının yanaklarına açarak dudaklarının arasından sikimi amına yerleştirdi. Oh seninki daha güzel diyerek iç çekmeye başladı. Sikişirken durmadan çığlık atıyordu. En sonunda içime boşal da her şey tam olsun dedi. Bunu demesi ile birlikte bütün gücümle içine saplayarak boşaltım. Sen abinden daha güzel sikişiyorsun ondan sonra arada seninle sikişelim derken bir yandan da sikimi yalamaya devam ediyordu. Tekrar kaldırdı. Amı daha açık duruyordu. Sikimin üzerine oturdu zıplamaya başladı. Artık kontrol bende ne zaman istersem boşal dedi. İliklerime kadar boşalmayı başarmıştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*