Home » Sex Hikaye » Üvey Abimin Eşini Çalılıklarda Kucağıma Oturttum

Üvey Abimin Eşini Çalılıklarda Kucağıma Oturttum

Üvey Abimin Eşini Çalılıklarda Kucağıma Oturttum

Merhaba ben Alp size Seks Hikayemi anlatacağım. Herkese yardım etmek için elimden geleni yapan birisiyim. Yardım ederken hiçbir zaman art niyet beslemiyorum. Abimin karısına bir yerden bir yere götürürken sürekli kalçasını elime değdirmesi normal gelmiyordu. Vites değiştirdikçe bana sürtünmüş olması bana seksi şeyler söylemesi beni her zaman yoldan çıkarıyordu. En sonunda uzak bir mesafede yolculuk yaparken yine kalçasına elime sürtmeye başladım. Elimden tutarak bacağının üzerine koydu. Bence bu yaptığımız doğru değil dediğimde sen benim çektiğimi biliyor musun dedi. Kocamla uzun zamandır sikemiyor. Elimle parmaklamaktan artık amımda değişik şekiller oluşmaya başladı dedi. Neymiş o şekiller dediğimde istersen açayım da gör dedi.

Seks Hikaye

Hiç vakit kaybetmeden eteğini yukarıya sıyırdı külotunu yana kaydırarak amanın dudaklarını tutarak bak kurudular bunlar ne kadar sikilmeye muhtaç biliyor musun dedi. Böyle olayların bir anda gelişmesi beni her zaman çılgına çevirmiştir. Tamam, gittiğimiz yerde bakarız bir çaresine dedim. O zamana kadar dayanamam artık dokundum ben eve girmek istiyorum dedi. Ormanlık bir yerden geçerken arabayı çalıların arasına çektim. Tamam, nasıl istiyorsan öyle olsun dedim. Arabadan çıktık çimenlerin üzerine yatırdım. Ben yatırdığımda zaten kendini hazırlamıştı. Hemen göğüslerini çıkararak ağzıma verdi. Yala bakalım şunları biraz kendine gelsinler dedi. O sırada benim kolumun üzerine amını denk getirerek sürtmeye başlamıştı. Bana sürtündükçe inlemeye haykırmaya başladı. Burada ne kadar bağırsam da kimse duymaz diyordu.

Seks Hikayeler

En sonunda hemen fermuarımı açtı sakso çekmeye başladı. Kısa bir saksonun ardından artık şunu yerine sok da herkes yerini bilsin dedi. Biz sevişmeye başladığımızda etraftan köpek sesleri geliyordu. Fakat hiç aldırmadan öyle çılgın sevişiyorduk ki ben bile kendimi kaybettim. Özellikle sikimin üzerine oturmuş daireler çiziyordu. Her tarafına değdirmek istiyorum. Her tarafı sikini hissetsin diyordu. Böyle mutluluk hiçbir zaman yaşamadım neden bu zamana kadar bana yüz vermedin diye bana kızıyordu. En sonunda yere yattı hadi bacaklarımı ayır da içine iyice sok dedi. Sikimi amına dudaklarını aralayarak güzel bir fırçalama yaptıktan sonra amının deliğine hızlıca sapladım. Ben soktukça oh çekti ve rahatladı. İçinden geldiği gibi davranması hoşuma gidiyor. En sonunda içine her şeyi doldurmayı başarmıştım. Artık sen benim kocamsın bundan sonra beni sen sikeceksin diye boynuma sarılıp öptükten sonra yolumuza devam ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*