Home » Sex Hikaye » Kayınvalideyi Kocası Uyurken Zorla Becerdim

Kayınvalideyi Kocası Uyurken Zorla Becerdim

Kayınvalideyi Kocası Uyurken Zorla Becerdim

Yaşanabilecek bütün olayları önceden tahmin edebilseydim daha planlı çalışmalar yapardım. Fakat öyle zamanlar oluyor ki sürprizler insanı gerçekten şaşırtıyor. Eşimle annesinin evine gittiğimde annesi sürekli bana eliyle ve vücudum diğer kısımlarıyla dokunuşlar yapıyordu. Hatta yanıma oturuyor bacaklarıma okşuyor kalçalarım bana sürtüyor göğüslerine dokundurmak için elinden geleni yapıyordu. Kadın 55 yaşında gayet sakin bir tip olmasına rağmen azgınlığı başına vurmuş olduğu her halinden belliydi. Eşi alkole fazla önem verdiği için fazla ilgilenmediğini söylüyordu. Çoğu zaman cinsel konularda bile sohbetler açılırdı. Benimle konuşurken değişik bahaneler uydurur konuyu her zaman belden aşağıya getirmek için döndürüp dolaştırıp cinselliğe getirmekten başka bir şey yapmıyordu. En sonunda bir gece sevdiğim bir dizi olduğu için salonda televizyon seyrediyordum.

Sex hikaye

Eşiyle ayrı yattıkları için birisi yerde birisi kanepenin üzerine yatıyordu. Ben de yere oturmuş televizyon seyrediyorum. Eşim uykum geldi diyerek yattı. Ama soğuk olduğu için ayaklarıma kayınvalidenin yorganın altına uzattım. Ben ayaklarımı uzatır uzatmaz hemen yorganı belime doğru attı. Yorganı atmasıyla elini donumun içine sokması bir oldu. Hemen sikimi okşamaya başladı. Kayınpeder horlamaya başlayınca hadi yanıma gel bir an önce seninle ısınalım dedi. Sesleri dinlediğimde herkes uyku alemine dalmıştı. Bana dokunduğu için zaten tahrik oluyordum. Hemen hiç vakit kaybetmeden bacaklarının arasına girdim. Donunu çıkardım amına yarağımı sonuna kadar soktum.

Hikaye sex

Canı çok istediği için zaten ıslanmıştı. Ben amına soktukça elini ısırıyor bağırmamak inlememek için çaba sarf ediyordu. Yatakta amına patladım. Gel de biraz daha yapalım demesiyle dışarı çıktık. Dışarı çıktığımızda hava karanlıktı. Dışarı çıkarken kayınpeder nereye gidiyorsunuz dedi. Kayınvalide dışarıdan sesler geliyor ona bakacağız dedi. Zaten biz dışarı çıktığımızda evin yan tarafına geçmiştik. Önümde çöktü sakso çekmeye başladı. Sönmüş aleti tekrar canlandırdı. Arkamdan yapar mısın biraz zorla bakalım içime sokabilecek misin dedi. Ben sokmaz mıyım parçalarım onu dedim. Amına sürttüm başını ısladım güzelce arka deliğine yasladım. Zorlayınca içine kolaylıkla girdi. Ben yarısına kadar sokmuştum devam et devam et diyordu. Sonuna kadar soktum çok sıkı olduğu için çok çabuk boşaldım. Bütün bunlar gerçekleştirdikten sonra tekrar yerine yattı ben dizimi seyretmeye başladım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*