Home » Sex Hikaye » Üvey Halama Isınma Bahanesiyle Arkadan Kaydım

Üvey Halama Isınma Bahanesiyle Arkadan Kaydım

Her şeyin tadı kıvamında yaşandığında oluyor. Zamanı geçtikten sonra keşkekler hiçbir işe yaramıyor. Benim hayatımda hiç keşke yok dersem yalan söylemiş olurum. Muhakkak ne güzel kadın ne güzel kalçaları var dediğim muhakkak olmuştur. Ama şunu da söyleyebilirim özgürlüğün tadını en güzel şekilde yaşıyorum. Kan bağım olmayanlarla seksi anlamda her şeyi yaşıyorum. En son yaşadığım üvey halamla maceram beni çok etkilemişti. Dul olduğu için sıklıkla bize gelirdi. Henüz evlenmemiştim. Bana takılır sıcak erotik şakalar yapardı. Aslında her defasında yaptıklarından karşılık beklerdi. En sonunda bende gözü kararttım. Evde yalnız olduğum bir zamanda hasta numarası yaparak sabah kalkmadım. Yine bize gelmiş evde kendine göre işleniyordu. Evdekiler pazara gitmişti.

Seks hikaye

Yatağımda yatarken üşüdüğümü söyledim. Üzerini örteyim dedi. Ben yanıma yat sarılalım ısınırız dedim. Onunda işine gelmişti. Yanıma yattı arkasını döndü. Hemen sarıldım. Ben zaten azmışım alet olmuş füze. Arkasına yasladığım anda davranışları değişti. Aslında benimde uykum var azıcık kestirsem fena olmaz dedi. Olur, sen keyfine bak ben ısınıyorum zaten dedim. Aleti kalçalarının arasına soktum. Keyfi gayet yerindeydi. Uzun elbise giymişti. Yatarken nasıl olduysa sıyrılmıştı. Kaşınıyormuş gibi yaptım aleti şortumdan çıkardım. Külotunun üzerinden sürtmeye başladım. Doğru dur diyerek kalçalarını oynattı. Ben böyle olunca daha çok azgınlaştım. Zaten kalçasını oynatırken aletim külotunun altına girmişti. Biraz daha oynatarak amını bulmasını sağladım.

Sex hikaye

Arkasında hafifi hareketlerle içine girecek kadar yakınlaştım. Küçük bir kaşça hareketi yaptı. Amının ıslak dudaklarını aletimin başında hissettim. Sen beni sikmeye kararlısın herhâlde dedi. Çok ateşlisin ne yapabilirim dedim. Azıcık sok bari dedi. Eliyle aletimle oynadı. Bacağını az kaldırdı. Kaldırmasıyla içine dalışım bir oldu. Ay diye irkildi. Yavaş ol amımı yırttın dedi. Çok ıslaksın yumuşak ve ateşlisin nasıl dayansın dedim. Bacağını kaldırdım amına saplamaya başladım. Ben soktukça devam et diye inliyordu. Üzerimi çıkardım. Külotunu çıkarttım. Bacaklarının arasına girdim. Önce birkaç defa yaladım. Hadi sok artık başladın gerisini getir dedi. Aletin başıyla amını okşadıktan sonra dibine kadar soktum. Nen soktukça iliyordu. İkimiz birlikte kasılarak boşaldık. Hamile bırakacaksın ben diyerek koşar adım banyoya gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*