Home » Sex Hikaye » Yeğenim Havuzda Arkadan Dayadı Dayanamadım

Yeğenim Havuzda Arkadan Dayadı Dayanamadım

Yeğenim Havuzda Arkadan Dayadı Dayanamadım

Merhaba ben Murat şimdi sizlere yengemle seks hikayemiz anlatacağım. Bazen şakalaşırken sevişmek daha farklı oluyor. Yeğenimle şaka yaparken bir anda kucak kucağa sevişirken kendimi bulunca işin ciddiyetini anladım. 47 yaşında ateşi başına vurmuş sağlıklı bir dulum. Uzun zaman sonra baba evine döndüm. Yenlerimle aynı evi paylaşarak mutlu bşr hayat sürüyorum. Kızlarla fazla temasımız olmasa da erkek yeğenimle çok sıcak temaslar yaşamaktayız. 35 yaşında çok sıcakkanlı yeğenimle iyi anlaşırız. Şakalaşırken dozunu fazla kaçırdığımız zamanlar olmuştur. Bunlardan birisinde havuzun kenarında güneşlenirken yeğenim yanıma geldi. Havadan sudan konuşurken gıdıklamaya başladı. Her dokunuşunda tahrik oluyordum. Bana masaj yapmasını istedim. Olur diyerek sırtımı ovmaya başladı. Arada elini kalçama koyarak sıkıyordu. Eline hakim ol dedim. Bir anda elini amıma dokundurdu. Bende sikini tutarak koparırım elimde kalır doğru dur dedim.

Hikaye seks

Böyle oynaşırken şakanın bir anda ciddiyete doğru gittiğini fark ettim. Meğer ben kalçamı oynatmaya başlamıştım bile. Eli amıma gitmiş parmağı amcığımda oynamaya başlamıştı. Aslında fark ettim de kulak vermemezlikten geldim. Orta parmağını amımın derinliklerine sokuyor en hassas yerlerinde baskılar yapıyordu. Ben oh ah sesleri eşliğinde zevke gelmiştim. Bir anda kalktım ben havuza giriyorum diyerek suya atladım. Yeğenimde arkamdan atladı. Ben kenardan tutunurken armamdan ban dayadı. Aleti sertleşmiş kol gibi kalçalarımın arasındaydı. Buna dayanamazdım. Bende sürtmeye başladım. Ben sürttükçe sikini mayomun arasından arka deliğimin üzerine yatırmış sürtüyordu. Bi,r ara arka deliğimi zorladığını fark ettim. Denemek için kendimi serbest bıraktım. Bir anda başı arkama girmişti. Canım yanınca hemen çıkardım.

Sex Hikaye

Suyun içinde sikişmesi çok tatlı olduğunu o anda anladım. Elimle sikini tutup amıma yerleştirdim. Çok ateşlisin suyu ısıtıyorsun demişti. Bunun üzerine daha iştahlı sevişmeye başladım. Arkamdan bana yaslandıkça dalgalı suyun içinde amım genişliyordu. Sikin, soktukça amımın duvarları serinliyordu. Ben çok hazırım artık boşalırım dediğinde içime boşal havuzu kirletme dedim. Bana darbelerle boşaldıkça içimde fırtınalar koptu. Ilık ılık içime giren sıvı beni deliye döndürmüştü. Gel banyoda devam edelim dedim. Banyoda sakso çekerek tekrar sikini kaldırdım. Üzerine oturarak bir posta daha boşalttım. Bizim şakalar ateşli bir seks macerasına dönmüştü. Bu böyle devam etti gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*