Home » Sex Hikaye » Yengemle Ahırda Fantezi Yaptık

Yengemle Ahırda Fantezi Yaptık

Yengemle Ahırda Fantezi Yaptık

Kadınlar ve erkekler arasındaki ilişki her zaman cinsellik üzerine oransal olarak yüksek olmaktadır. Bu nedenle bir kadın gördüğüm zaman önce önüne bakar göğüslerine bakar dudaklarını yakından incelerim. Eğer dudakları kabarmış göğüsleri dik vaziyette klitoris bölgesi dolgunsa seks konusunda duyarlı olduğunu düşünüyorum. Böyle bir zamanda köye gezmeye gittiğimde amcamın eşinin ahıra gittiğini gördüm. Yardım etme bahanesiyle yanına gittim. Yanına gittiğimde tam da daha önce düşünmüş olduğum bütün özellikler vardı. İnce ve dar bir tayt giyerek ahırda hayvanları yemliyordu. Öne doğru eğildiğinde amcık bölgesi çok güzel görünüyordu. Bütün bunlara gözetledikten sonra bu işi yapabileceğimi düşündüm. Gerçekten birçok ilişki içerisinde duyguları ön planda tutarak gerçekleri yaşıyorum.

Seks hikaye oku

Yardım etme bahanesiyle yanına yaklaştım. Çok güzel kokuyordu. Ağırda bile kadın kokusu baskın vaziyette hissediliyordu. Bunun üzerine çok güzel olduğunu çok seksi olduğunu erkekleri her zaman azdırabileceğini söyledim. Önce kızmış gibi yapmasına rağmen sonra sen çok şeytansın dedi. Önümde eğilerek amını bir kere daha gösterdi. Öyle eğildiği zaman göğüsleri açık bir şekilde görülüyordu. İstersen burada seninle fantezi yaşayabilirim dedim. Sen ne diyorsun diyerek bana çıkıştı. Fakat sonrasında fantezi ne ben bilmiyorum dedi. İstersen sana öğretebilirim dedim. Sana öğrettiklerimi amcamla yaparsan daha çok memnun edersin dedim. İyi o zaman yapalım bakalım dedi. Orada hemen aletimi çıkarıp ağzına almasını söyledim. Ben bunu hiç yapmadım yapmak da istemiyorum dedi. Fakat denersen memnun olacaksın dediğimde hiç itiraz etmeden ağzına aldı. Hiç de yapmamış gibi davranmıyordu. Boğazına kadar sokuyor çok güzel yalıyordu.

Seks hikaye gönder

Sonra ben senin amına yalayım seni daha da azdırabilirim dedim. Ben zaten azgınım hemen istersen amıma sok dedi. Önce biraz yaladıktan sonra gerçekten amının suları akmaya başlamıştı. Dolgun am dudakları ve yanakları sikime öyle sarılıyordu ki içine soktukça sanki derinlere doğru uzanıyordu. Ben soktukça ohlayarak ahlayarak inleyerek zevkin ne kadar güzel hissedildiğini açıkça gösteriyordu. Birlikte zevkin zirvesine ulaştığınız anda boşalma anı gelmişti. İçine boşalayım hamile kalırsın dedim. Sakın diyerek o anda kalçasını doğru ileriye doğru çekti. Ben de o arada boşalma halinde olduğum için her şeyi dışarı attırdım. Amı öyle güzel açılmıştı ki seyretmeye doyamıyordum. Elimle dilimle okşayarak iyice onun da boşalmasını sağladım. Bu fantezileri istersen yarın da yapalım diyerek ayrılmıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*