Home » Genel » Üvey Yeğenimi Sorularla Zevke Getirip Kaydım

Üvey Yeğenimi Sorularla Zevke Getirip Kaydım

Üvey Yeğenimi Sorularla Zevke Getirip Kaydım

Kararlı olmak her zaman güzel sonuçlar ortaya çıkarır. Ben bunu deneyimledim sonunda istediğimi aldım. Uzaktan yakınımız olduğunu söyledikleri yeğenlerimden birisi sürekli bize geliyordu aslında yaşı da epey ilerlemiş ama evlilikleri bir türlü yolunda gitmemişti. Bazen evlilikten kız erkek ilişkilerinden konuşurduk. Konu tam cinselliğe geldiğinde hemen başka konuya geçerdi. En sonunda evde tek başımıza olduğumuz bir anda konuyu değiştirmeden neden evlenip boşandığını öğrenecektim. Bende artık evlenmeye karar vermiştim. 30 yaşına gelmiş artık bağımsızlığımı bitirmek istiyordum. Asıl amacım onun üzerinde gerçek bir prova yapmaktı. Diğer kızlarla yaptıklarım amatör seksi olaylardı. Bu kadını becerirken fantezileri yaşamak istiyordum. Koklayarak, dokunarak, öperek iyice derin duygular yaşamak istiyordum.

Seks hikaye

En sonunda konuyu cinselliğe getirdim. Ben hiçbir kadının erkeği mutlu edeceğine inanmıyorum dedim. Nasıl yani dedi. Kadınlar cinselliği istemediği sürece zevki çıkmaz dedim. İşte bu yüzden bende evliliklerimi bitirdim dedi. Nasıl yani dedim. Ben istemeden zorla arkadan iş yapmak isteyen erkekle nasıl zevk alınır ki dedi. Ben istemeden sabahın köründe domaltıp hamile kalma diye zorla arkadan sokan bir erkekle nasıl zevk oluşur ki dedi. Ama çok hararetlenmişti. Tama sakin ol dedim. Sana dokunabilir miyim dedim. Dokun ne yapacaksın sikecek misin dedi. Sen sakin ol bak seninle her şeyin tadında nasıl yaşanır belki de çözeriz dedim. Anlamamış gibi yaptı ama anlamıştı. Önce dudaklarını parmaklarımla okşadım. Kulak memesini dudaklarımla oynadım. Nefes alışı bile değişmişti.

Seks hikayeler

Sonrasında başımı göğsüne koydum. Memelerini okşadım. Elimle bacaklarını okşadım. Elimi yavaşça amının olduğu bölgeye getirdim ama dokunmadım. Elimle sadece hafifi temas yarattım. Bacağını biraz daha araladı. Memeleriyle oynarken hafiften kıvranıyordu. Amını okşamaya başladım. Dudağından öptüm. Artık hazırdı. Dilimi diline sürttüm. Dilini ağzıma verdi. Dudakları kenetlenmişti. Amına yavaşça parmağımı soktum. Bacaklarını iyice açtı. Gözlerine baktım ışıldıyordu. Her halinde belliydi sevişmek istiyordu. Külotunu çıkardım. Amını yalamaya başladım. Başımı öyle bastırıyordu ki nefesim kesilecekti. İnleyerek boşaldı. Mahvettin beni iki dakikada dedi. Ben bunu yıllardır bekliyordum. Neredeydin sen diyerek başımı kendine çekti. Aletim amına girmişti bile. Ben sabit kaldım altımda kıvranarak beni çılgınca boşalttı. Ilık ılık içine boşalırken haykırarak işte bu diye bağırıyordu. Bundan sonra manevi kocamsın sana istediğin her yerde vermeye hazırım diyerek banyoya gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*