Home » Sex Hikaye » Yeğenimi Sabah Sporda Becerdim

Yeğenimi Sabah Sporda Becerdim

Yeğenimi Sabah Sporda Becerdim

Çılgınlık denildiğinde bazı insanlar farkındalığı yaşamaktan çekinmiyor. Ben aslında kendimi çılgın zannederken benden daha çılgınlar olduğunu fark ettim. Sabahları yürüyüş yaparken yalnız kalmak pek hoşuma gitmez. Bunun için etrafımdaki kişilerle daha sıcak bir hava yaratmayı tercih ederim. Üvey amcamın kızı bana çok yakın davrandığı için çoğu kez onu da yürüyüşe davet ederdim. Gel zaman git zaman birbirimize daha fazla yakınlaşmaya başladık. Eşinden yeni boşandığı için bazı konularda konuşmak daha kolay oluyordu. Bazen de çok özele giriyor seks konusunda ne düşündüğünü bile sarardım. Bazen geçiştirip bazen de çok ateşli bir şekilde yaşadıklarını anlatırdı. Her defasında eski eşinin başarısızlıklarından bahsederdi.

Seks hikayeler

Sabah sporunda hem spor yapıp hem de seks düşünmek çok hoşuma gidiyordu. Hele ki yanımdaki dul biriis olunca daha farklı oluyordu. Bir gün mola vermek için ormanın derinliklerinde çimenlerin üzerine yatarak konuşmaya başladık. En çok nasıl sevişmek isterdin dedim. Eğer mümkün olsaydı çok farklı olurdu dedi. Kapat gözlerini bir erkeğin seni nasıl becermesini isterdin anlat dedim. Olur dedi kapattı gözlerini. Önce dudaklarımı eliyle okşamasını isterdim dedi. Parmaklarımı dudaklarında gezdirdi. Beni çok yumuşak dudaklarımdan öpmesini isterdim dedi. Dudaklarına çok yumuşak bir öpüş yaptım. Gözlerini açtı sen bana mı yürüyorsun yavaş ol bir akrabayız dedi. Ben üveyiz kan bağımız yok hele ki ben yerimden bile kıpırdamadım diyerek itiraz ettim.

Seks hikaye

Aslında farkındaydı ama istekli olduğu memelerinin dikleşmesinden ve klitorisinin şişkin halinden belli oluyordu. Eliyle göğüslerimi okşamasını sonra elini en özel yerlerimde gezdirmesini isterdim dedi bekledi. Ben bir şey yapmamıştım. Memelerimi emmesini boynumdan öpmesini demesiyle benim üzerine abanmam bir oldu. Sakın gözlerini açma gerisini ben devam edeyim sen hayal et dedim. Önce göğüslerini emdim. Boynunda öptüm. Kulak memelerini emerek kudurttum. Elimi taytının içine soktum. Amı sırılsıklam ıslaktı. Orta parmağımı sokmadan kızlık zarın ne alemde dedim. Gülerek devam dedi. Taytını sıyırdım amını yalamaya başladım. Taytını yarıya kadar sıyırıp bacaklarını havaya kaldırdım. Bacakları birleşik vaziyette daracık amına bir sapladım. Attığı çığlıktan ağaçtaki kuşlar havalandı. Arkasından oh çekerek işte tamda böyle isterdim diyerek ikimizde zevkin en çılgın boyutuna geçmiştik.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*