Home » Sex Hikaye » Yengemi Banyoda Mastürbasyon Yaparken Bastım

Yengemi Banyoda Mastürbasyon Yaparken Bastım

Yengemi Banyoda Mastürbasyon Yaparken Bastım

Bazen insan hislerine yenik düşebiliyor. Yaz tatilinde Antalya’da misafirliğe gitmiştik. Ben eşim ve yengem aynı evi paylaşıyorduk. Sabahları kalktığımızda ben kesinlikle sabah yürüyüşü yapardım. Sonrasında duş kahvaltı faslı devam ederdi. İki gün sonra yengemde bana katılma kararı verdi. Sohbet muhabbet daha güzel olmaya başladı. Gün geçtikçe birbirimize ısınmaya başladık. Sohbetler belden aşağılara özele kaymaya başladı. İkimizde halimizden memnunduk. Hatta esnetme yaparken bazen arkasından kucaklayarak havaya kaldırıyordum. O sırada kalçalarını çok tatlı hissediyordum. Bir hafta sonu evde sadece ikimiz kaldık. Yine sabah yürüyüşüne çıktık döndüğümüzde ben biraz oyalanmıştım. Benden önce banyoya girmiş. Kapı aralıktı. Önce girmeme kararı verdim. Dediğim gibi hisler bazen insanı değişik yönlere sevk ediyor.

Seks Hikayeler

Aralık kapıdan içeri baktığımda yengem açmış bacakları amını okşuyordu. Üstünden sular akıp giderken gözlerini kapatmış değişik dünyalara dalmıştı. Suyun sesine yanına kadar yaklaştığımı anlamadı. Yavaşça kabinin kapısını açtım yanına yaklaştım. Tam arkasına geçtim. Öyle kaptırmıştı ki kendisini kaçla hareketlerini yaparken bana sürttüğünün farkında bile değildi. Ya da farkındaydı öyle davranıyordu. Benim alet şahlanmıştı. Öne doğru eğilerek kalçasını oynatırken tam amına denk getirdi sürtmeye başladı. Bir yandan söylenmeye başladı. Ulan hayalime bile geldiysen sana vermek şart oldu diyordu. Bende işkillenmeye başladım. Bu arada benim aletin başı amına sürterken başı dudakları arasından içine doğru giriş yapmaya başlamıştı. Amı çok sıcaktı.

Seks Hikaye

Arada bir ya da iki dakika geçti. Bir anda kalçasını dalgalandırdık. O anda ben köküne kadar sokmuştum. Elini arkasına attı belimden tuttu. Aman Allah’ım oda ne diyerek irkildi. O arada içinden çıkmıştım. Bana döndü ben sadece düşünüyordum sen ne zaman geldin dedi. Ben gelmedim sen çağırdın diyerek yalan söyledim. Yaparım çok azmıştım diyerek hiç şaşırmış gibi değildi. Neyse hadi sen çık da ben banyomu yapayım dedim. Peki dedim çıkarken aleti tekrar kalçasına sürttüm. Tam çıkarken önüme eğildi. Amı dudakları iki yana açılmış suları akıyordu. Dayanılacak hali yoktu. Kalçalarını kavradım. Ne varsa içine dayadım. Oh diyerek doğruldu. Bu doğru değil derken kalçaları içine girmem için en uygun pozisyonda hareket ediyordu. Bu doğru değil diyerek tekrarlarken ben içine bir boşadım ki sanki ilk defa içine boşalan birisiyle karşılaşmış gibi inleyerek kıvranıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*