Home » Anne sex hikayeleri » Abim Annem Grup Seksimiz

Abim Annem Grup Seksimiz

Ben Gül sitemizde seks hikayelerinizi atabilirsiniz ve ben grup sekse çok düşkünüm. Annemle kocamın bir an önce bir araya gelmesini beklerdim her gece eve erken gidiyordum ve her gece saat 1 veya 2’de onlara haber vermeden evden çıkıyordum. Arkamdan biri ağzımı sıkıştıkça kapatıp  susmamı söylediğinde elleriyle de memelerimi okşamaya başladı bacaklarımın arasına diz çöktürdü. Arkama baktığımda kardeşim olduğunu söylediler ben çok şaşırdım beni odaya aldılar ve ben utanarak yere bakıyordum. Abim utanma deyince beni yavaşça güzelce dudağımdan öptüler, uyandım, kendime gelmeye çalıştım yavaşça sarıldım. Kardeşim kıyafetlerimi çıkardı ve yavaşça beni  öpmeye başladı ve dilleriyle ucu yalamaya başladı.

Üvey Anne Seks Hikayeleri

Bacaklarımı arasından elleriyle  bacaklarımın arasına amımı parmaklamaya başladı. kardeşim dedi annemin köşelerinde eğildiğinde için bakar ne giydiğini merak ederdim dedim kulağına bu sözler hoşuma gitti. Sonra abim beni üstüme çıktı, sonra abim sikini benim amın içine sokmaya başladı bir baktım boşalma ıslaklık oldu amımda abim banyoya gitti banyonun ışığı yanıyordu ve kapı biraz açıktı ve abim çıplak banyo yapıyordu. Paltosunu çıkaran anneme baktım oda abimi banyo da duş aldığını gördü. Bende abimi o şekil gördüğümden kendimi parmaklayama başladım o sırada abim içeri girdi, kardeşim muhteşem şeftalin amın var dedi sırada annemin amı var dedi bu sözler benim hoşuma gitti. Sonra abim beni üstüme geldi , sonra abim yatağa gitti ve banyoya girdiğimde banyonun ışığı yanıyordu ve kapı biraz açık bıraktım beni izlesin diye ben çıplak banyo yapıyordum.

Üvey Abi Seks Hikayeleri

abimde beni as izledikten sonra anneme içki verdi içine azdırıcı koydu sonra annemi izlemeye başladı annem içki içerken terlemeye başladı ne olduğunu anlamadı abimin sikini bakaya başladı o sırada  benim duş yaptı mı gördü yanıma geldi kızım senin sırtını yıkım dedi annem ilk defa bana sırtımı yıkım dedi bende gel anne dedim sabunu alacam diye benim amımı okşuyor bir eline baktım amını okşuyordu anne ne oldu dedim kızım ateş bastı beni canım sex istiyor dedi bende abim kapıdan bizi izledi gördüm göz el kol işaretiyle annemi öp diyordu bana bende en sonunda dayanamadım annemi öptüm annemde birde öyle bir yumuldu dudaklarımı şok oldum abimde banyoya girdi bizi izliyor annem görmüyordu abim soyundu çıplak geldi.

Yaşanmış Seks hikayesi

Arkadan annemin amını bir girdi annem şok oldu ama aldı ilacın etkisiyle ses çıkaramadı arkasına bile bakmadı benle sevişmeye devam ettim bir an anneme baktım inlemedi sesler geliyor hadi oğlum hızlan as kaldı boşalacağım diyordu o sözleri duyunca benimde amımda sevk sularım akmıştı annem baktım boşalmıştı abim sonra beni domalttı beni sikmeye başladı annemde bana amını verdi hadi yala beni dedi 1 saat öyle devam etti herkes mutlu şekilde haftada 1 defa yapmaya karar verdik bu şekilde grup seks yapamaya başladılar. Google web seks hikayeleri yazarak hemen giriş sağlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*